RSS
 

Monitoring cctv – skuteczne zabezpieczenie sklepu.

17 sty

Właściciele sklepów, butików często borykają się z kradzieżami.
Dzieje się tak głownie z tego powodu, że obsługa nie ma możliwości kontrolowania całego obiektu nawet jeśli nie jest on duży.

Problem ten pomogą zainstalowane kamery przemysłowe.
Już sama obecność kamer zniechęca potencjalnych sprawców do kradzieży.
Zalecane jest często zainstalowanie kilku kamer cctv aby objąć monitoringiem całą powierzchnię lokalu.

Telewizja przemysłowa umożliwia też zainstalowanie kamer ukrytych co znacznie zwiększa skuteczność obserwacji w przypadku jeśli potencjalny sprawca stara się unikać obserwacji przez widoczne kamery.
Współczesny monitoring oferuje kamery umożliwiające skuteczną obserwację, identyfikacje osób, przedmiotów oraz współpracę systemu monitującego z systemem alarmowym.
Współpraca tych obu systemów umożliwia pełne zabezpieczenie obiektu, powiadomienie na wypadek wykrycia naruszenia czujników ruchu.
Monitoring cctv może też współpracować z systemem kontroli kas, co przyczynia się do zwiększenia sprzedaży poprzez analizę poruszania się klientów pomiędzy regałami sklepu i bardziej efektywne rozmieszczenie towarów.
Instalacja telewizji dozorowej jest inwestycją, która nie wymaga wysokich nakładów finansowych, można ją w miarę potrzeb rozbudować.
Monitoring cctv dzięki swoim licznym zaletom jest jednym z najczęściej instalowanych zabezpieczeń.

 

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~monitoring cctv

  24 stycznia 2013 o 03:39

  Monitoring cctv może też współpracować z systemem alarmowym.
  Integracja ta pozwala za zwiększenie stopnia zabezpieczenia obiektów, eliminacji fałszywych alarmów oraz możliwości ich szybkiej weryfikacji.
  Telewizja jest coraz częściej instalowana w celu ochrony prywatnych posesji.

   
 

 • RSS