RSS
 

Nowa generacja rejestratorów cyfrowych DVR do zastosowania w monitoringu cctv.

11 kwi

Dynamiczny rozwój systemów IP oraz rosnące wymagania Klientów dotyczące wciąż popularnych systemów analogowego monitoringu cctv spowodowały wprowadzenie na rynek nowoczesnych rejestratorów cyfrowych DVR dysponujących niedostępną do tej pory rozdzielczością rejestracji obrazu.
Rozdzielczość 960H została w prowadzona z myślą o maksymalnym wykorzystaniu możliwości wciąż popularnych kamer analogowych.
Wymiana wysłużonego rejestratora na nowoczesny model może natychmiast poprawić jakość rejestrowanego obrazu bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów modernizacji systemu telewizji przemysłowej.
Oferta spotka się z pewnością z dużym zainteresowaniem osób posiadających systemy monitoringu cctv w małych firmach, sklepach.

Na ilustracji poniżej przedstawione jest porównanie najczęściej stosowanych rozdzielczości w systemach monitoringu cctv.

Rozdzielczość 960H umożliwia nowoczesnego rejestratora DVR do budowy profesjonalnego systemu monitoringu.

Aby wykorzysta ć nowy rejestrator nie trzeba kupować nowych kamer, bowiem rejestrator DVR jest kompatybilny z wszystkimi kamerami analogowymi.
Wszystko co należy wykonać to podłączyć istniejące kamery do nowego urządzenia rejestrującego.

 

Tags: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~monitoring

    12 kwietnia 2013 o 15:28

    Wszyskich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w telewizji przemysłowej zapraszam serdecznie na blog o sposobach wykonania systemu monitoringu:
    http://monitoring24alarmy.blogspot.com/2013/04/jak-wykonac-system-monitoringu-cctv.html

     
 

  • RSS