RSS
 

Przetwornik Sony Effio-P dla wymagających.

05 wrz

W nowoczesnych kamerach przemysłowych coraz częściej stosowane są przetworniki nowej generacji.

Należy do nich Sony Effio-P, ich wykorzystanie nie jest przypadkowe ponieważ w ciągu ostatnich kilku lat ogromną konkurencją dla kamer analogowych są rozwiązania IP.

Zastosowanie przetwornika nowej generacji kamery analogowe kosztujące ułamek ceny rozwiązań sieciowych mogą nadal z powodzeniem być wykorzystywane w rozwiązaniach gdzie z powodu niższej jakości wcześniej radziły sobie gorzej.

Kamery z nowym przetwornikiem chętnie są kupowane przez osoby pragnące wykonać system monitoringu cctv nie inwestując znacznych kwot oraz w przypadku modernizacji istniejącego już systemu telewizji przemysłowej.

Często bowiem w celu poprawy jakości obrazu, zmiany zadań kamery przemysłowej wystarczy dokonać wymiany kamery.
Przetwornik obrazu Effio-P Sony, posiada ogromną zaletę pozwalającą błyskawiczną adaptację kamery pracującej w zmiennych warunkach oświetleniowych.

To właśnie zmiana koloru oraz intensywności oświetlenia są najczęściej przyczyną generowania obrazu o niższych parametrach niż byśmy się spodziewali.

Telewizja przemysłowa
dzięki zastosowaniu nowoczesnego przetwornika umożliwia osiągnięcie wyższej jakości obrazu

Przetwornik Effio sprawia, że obraz jest znacznie bardziej ostry co pozwala na identyfikację znacznie większej ilości detali w zarejestrowanym obrazie.
Kamery posiadające na swoim wyposażeniu omawiany przetwornik mogą być wykorzystywane nawet w profesjonalnych systemach telewizji dozorowej.

 

Tags: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
  1. ~telewizja przemysłowa

    18 marca 2015 o 21:51

    przetworniki Sony Effio-P świetnie sprawdzają się w nowoczesnych systemach telewizji przemysłowej

     
 

  • RSS